Skocz do zawartości









Progi punktowe na farmację 2015/2016, (progi farmacja stacjonarne i niestacjonarne)


666 odpowiedzi w tym temacie

#51 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 16 lipca 2015 - 09:28

polecacie farmacje w Lublinie? Dzisiaj się na nią dostałem ale nie wiem, czy nie lepszym wyborem byłaby uczelnia na zachodzie polski(Praca po studiach itp.) Naczytałem się sporo tematów na ten temat i dalej nie jestem przekonany..

#52 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 16 lipca 2015 - 09:39

Co za różnica gdzie kończysz studia?

#53 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 16 lipca 2015 - 09:50

Nie wazne gdzie skonczysz ..,mozna sie do pracy przeciez przenies na zachod :) to nie ma roznicy czy skonczysz Umed w Lublinie ,UJ w Krakowie czy Umed we Wrocławiu...

#54 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 16 lipca 2015 - 10:24

No chyba ze jest to umed w Katowicach, który odradzam

#55 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 17 lipca 2015 - 08:45

Dlaczego odradzasz?:/

#56 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 17 lipca 2015 - 08:46

Dlaczego odradzasz Katowice?

#57 noname

noname

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisano 17 lipca 2015 - 10:58

dajcie sobie spokój, wszędzie w Polsce są plusy i minusy studiowania. W każdym mieście są "specyficzni" prowadzący czy Katedry, które potrafią uprzykrzyć życie. Niech każdy podejmie swoją, niezależną decyzję. Każdy student znajdzie za i przeciw studiowaniu w swojej uczelni ;)

momentami mam wrażenie, że niektórzy specjalnie sieją jakieś plotki byle tylko pójść w górę na liście rankingowej :P

#58 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 17 lipca 2015 - 12:07

O ile punktow spadl prog w krakowie w drugiej liscie? Wie ktos?

#59 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 17 lipca 2015 - 01:10

dajcie sobie spokój, wszędzie w Polsce są plusy i minusy studiowania. W każdym mieście są "specyficzni" prowadzący czy Katedry, które potrafią uprzykrzyć życie. Niech każdy podejmie swoją, niezależną decyzję. Każdy student znajdzie za i przeciw studiowaniu w swojej uczelni ;)

momentami mam wrażenie, że niektórzy specjalnie sieją jakieś plotki byle tylko pójść w górę na liście rankingowej :P

 Dokładnie :)

#60 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 17 lipca 2015 - 01:26

Dziękuje za odpowiedzi!



Dodaj odpowiedź