Skocz do zawartości









Calominal na nadwagę opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#31 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 08 czerwca 2015 - 08:09

Heeeh . Ja bym nie ryzykowała , kupowania w necie nawet witamin , a co tu dopiero mówić o wspomagaczach , czy lekach . Apteka droższa , ale za to pewniejsza .


apteka internetowa  jest dobrym wyborem , a i cena nizsza szczegolnie jak kupuje sie wiecej... rekompensuje to cena przesylki...

#32 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 08 czerwca 2015 - 08:57

Lepiej kupić sam chitosan niż to drogie pseudocudo

#33 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 11 czerwca 2015 - 10:13

Bardzo dziękuje za szczerą wypowiedź. Pozdrawia kupujących :-)

#34 _Alutka_*

_Alutka_*
  • Goście

Napisano 14 czerwca 2015 - 12:51

Na mnie nie zadziałał ten cały Chitozan. Brałam cały miesiąc wg zaleceń producenta i nic. Waga może o jakieś 0,5 kg się zmiejszyła, ale moim zdaniem dzięki aktywności fizycznej a nie Calominalowi..

#35 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 15 czerwca 2015 - 09:37

Słaboooo. Nic w tym preparacie nie daje realnej nawet minimalnej szansy na utrate wagi. Miesięczna kuracja wiąże się tylko ze straconym czasem i pieniędzmi.

#36 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 17 czerwca 2015 - 10:33

Jak już wiele osób tutaj zauważyło... skład calominalu jest praktycznie bardzo słabiutki. Do tego dochodzi zakaz brania go z antykoncepcją doustną..Co moim zdaniem bardzo go dyskwalifikuje.. Lepiej poruszać się na świeżym powietrzu niż dać się nabierać ;)

#37 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 18 czerwca 2015 - 06:47

W aptece farmaceutka mi to podała - nie oglądałam wcześniej reklamy, po 6 dniach stosowania chyba mam na coś reakcję alergiczną (straszny świąd). Już kiedyś stosowałam coś podobnego (chitinin) i problemu nie było. Dzisiaj sobie daruję - nie polecam.

#38 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 22 czerwca 2015 - 11:16

Jestem w połowie drugiego opakowania. Stosuje do obiadu i kolacji, śniadanie tradycyjnie, pełne... jak dla faceta... i 7 kg mniej.

#39 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 25 czerwca 2015 - 08:52

Serio? 7 kg? Chyba musisz przy tym jakoś hardcorowo ćwiczyć, bo ze składem Calominalu to jest po prostu niemożliwe. Chyba, że stosujesz po 10 tabletek dziennie :P Chitozanu jest w Calominalu po prostu za mało. Dobry jako placebo, ale na pewno nie jako preparat "wspomagający odchudzanie"...

#40 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 29 czerwca 2015 - 09:32

Jestem w połowie drugiego opakowania. Stosuje do obiadu i kolacji, śniadanie tradycyjnie, pełne... jak dla faceta... i 7 kg mniej.


Serio? 7 kg? Chyba musisz przy tym jakoś hardcorowo ćwiczyć, bo ze składem Calominalu to jest po prostu niemożliwe. Chyba, że stosujesz po 10 tabletek dziennie :P Chitozanu jest w Calominalu po prostu za mało. Dobry jako placebo, ale na pewno nie jako preparat "wspomagający odchudzanie"...


tylko po co brać tabletki na odchudzanie, jak się hardcorowo ćwiczy? zresztą w zaleceniach jest napisane, że powinno się ćwiczyć i być na diecie w czasie przyjmowania Calominalu, a oprócz tego pić 2-3 litry wody! przecież stosując się do tego, schudnie się bez tabletek i bez wydawania 40 -50 zł miesięcznie na nie.