Skocz do zawartości









Zabużenia erekcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aga_30

Aga_30

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 20 sierpnia 2014 - 09:08

Witam,

Jestem z mężem już 5 lat, obecnie maż ma 35 lat i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów w łóżku. Od kilku miesięcy problem się pojawił, i mój mąż ma problemy z erekcją. Dużo pracuje, czasami za dużo, jest zmęczony i zestresowany. To raczej od tego, ale pracy nie rzuci, więc pytanie, co można stosować w takich przypadkach???



#2 panihalinka

panihalinka

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 sierpnia 2014 - 01:26

Wiagra i lecicie ile wlezie, ewentualnie dużo mięsa w diecie i ostrych przypraw. Warto też czasami zjeść trochę wołowiny przed ruchaniem. Z innej beczki, ostatnio słyszałam, że mają jakąś apkę wypuścić gdzie będzie można lekarza umówić przez telefon, Polekarza.pl czy coś w ten deseń, jeśli ktoś coś słyszał to dajcie znać, przydatne się wydaje. Albo może już istnieje taka aplikacja?"



#3 Aga_30

Aga_30

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 22 sierpnia 2014 - 08:09

Tak, to podobno sprawdzony lek, ale chodzi mi bardziej o coś, żeby miało długotrwałe działanie, no i ie było aż tak chemiczne, poza tym, mój mąż nie weźmie wiagry, bo to by była obraza :-)



#4 Jaco

Jaco

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 sierpnia 2014 - 09:30

No to w takim razie naturalne suplementy diety - dostaniesz je w aptece bez recepty. Ja testowałem na sobie Permen King i u mnie zadziałało. Po Viagrę nie chciałem sięgać, bo to chemia, a do tego działa raczej jednorazowo - a Permen stosowany regularnie pomaga długofalowo na pewno. 



#5 Aga_30

Aga_30

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 31 sierpnia 2014 - 03:01

No to już brzmi lepiej. Może nawet suplementy skłonia go do zmiany trybu życia na zdrowszy.



#6 Saritka

Saritka

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 września 2014 - 09:34

No to już brzmi lepiej. Może nawet suplementy skłonia go do zmiany trybu życia na zdrowszy.

 

Mój mąż też od jakiegoś czasu stosuje Permen KING - jako, że jest to naturalny suplement diety, a nie żadna chemia jestem spokojniejsza tez o jego zdrowie. A nawyki żywieniowe przy takich problemach też warto przeanalizować - bo można zawsze zadbać o to, aby odżywiać się zdrowiej i to może pomóc :)



#7 Ewelina

Ewelina

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 września 2014 - 10:28

A jak to wygląda cenowo? Na ile starcza jedno opakowanie?



#8 65Adam

65Adam

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 września 2014 - 10:30

Około 30 złotych, przez internet można kupić nawet taniej. W opakowaniu jest 30 tabletek.



#9 Saritka

Saritka

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 września 2014 - 11:38

Warto poszukać aptek, gdzie mają promocje. Ja kupowałam zwykły Permen w opakowaniu 30 tabletek za 28zł w aptece stacjonarnej. Jednak postawiłam na wersję King z podwójna dawka largininy, bo działa szybciej - a cena niemal identyczna, a nawet w promocji za 25zł spotkalam, ale to w aptece internetowej. 



#10 szkot54

szkot54

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 22 września 2014 - 03:47

Potwierdzam wypowiedzi poprzedników. Sam używam PERMEN KING i nie dość, że pobudza mnie do działania to przyniósł efekty już po dwóch tygodniach stosowania. Szukałem czegoś odpowiedniego, a permen KING dzięki składnikom aktywnym (w tym L-arganinie) daje radę !