Skocz do zawartości









Wieczne zmęczenie


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mille

mille

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 17 grudnia 2020 - 10:43

Kto moze pomoc??? bo jestem beznadziejnym przypadkiem. Chodzi o chroniczne zmeczenie. Spie po 8-8,5 h w reguralnych godz.22.30-6.45. Wstaje jak zabita wiecznie mam niskie cisnienie.Nie uprawiam sportu ale nawet gdy w lecie biegalam nie pomagalo to. Jem 4-5 posilkow bogate w warzywa i owoce, malo pieczywa. Jestem alergikiem na pylki, kurz i siersc psa,to jedyna moja "choroba". Bylam u lekarza,robilam badania krwi wszystko w normie.



#2 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 17 grudnia 2020 - 12:15

Chroniczne zmeczenie to objaw niskiego cisnienia . Wyniki beda wychodzic pewnie dobre . Sport pomaga , kawa. Wszystko co podwyzszy cisnienie .

Sprobuj witaminy z grupy B ale dobrej jakosci zeby jakas czesc sie przyswoila.
Mnie pomoglo.
 
Możesz jeszcze wypróbowac plastrów Tanoki, są to plastry oczyszczajace. Wczytaj się w ich działanie. Ułatwiają zaspianie oraz zmniejszają zmęczenie organizmu. 


#3 _Małgosiau_*

_Małgosiau_*
  • Goście

Napisano 25 lipca 2021 - 12:24

A może byłoby warto udać się z takim pytanie do jakiegoś dobrego lekarza?

Wiesz, nawet nie chodzi mi o rodzinnego, ale o specjalistę z wyższej półki, ja np. mieszkam na wsi i jak mam jakieś takie wyzwania, apatię czy coś to nawet nie idę do mojego, bo mi zaraz powie że marudzę, tylko opłacam sobie video konsultację u kogoś z czołówki specjalistów, zwykle przez stronę i po prostu tak załatwiam sprawę, i leki można dostać i receptę na coś, więc dla mnie wygodne.

Próbowałaś?





Dodaj odpowiedź