Skocz do zawartości

Suplement diety Figurin Slim

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aminka

Aminka

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 maj 2014 - 07:46

Mam nadzieję, że nie jest to "martwe" forum i otrzymam fachową poradę dotyczącą Figurin Slim. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego suplementu diety. Między innymi, że jest bezpieczny oraz ma w składzie naturalne składniki, które wpływają korzystnie na metabolizm. Podobno jest dedykowany dla kobiet 40 +. Czy ktokolwiek spotkał się wcześniej z tym produktem i może podzielić się swoją opinią?

#2 Inka

Inka

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 czerwiec 2014 - 08:55

Ja chętnie pomogę. Warto stosować, bo widać efekty. Oczywiście nie jest to spadek 10 kilogramów, nie ma co wierzyć w cuda. Przy zażywaniu Figurin Slim można liczyć na wysmuklenie ud i bioder, to z pewnością. Jednak trzeba pamiętać o systematyczności. U mnie nie wystąpiły żadne efekty uboczne.

#3 tomeek11

tomeek11

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:53

Ja również pomogę. Prowadzę bloga o tematyce odchudzania i tam możecie znaleźć, miedzy innymi recenzję tegoż specyfiku ;)
menudomowe.pl Zapraszam

#4 Jowita22

Jowita22

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 05:12

Ja osobiście nie znam nikogo, komu udałoby się schudnąć stosując same suplementy. Zdecydowanie lepiej jest ćwiczyć, żeby zbudować mięśnie, a wtedy odchudzanie będzie o wiele łatwiejsze. Mogę ewentualnie polecić dietę Atkinsa, bo dzięki niej rozstałam się z 17 kg i czuję się wspaniale. :D

#5 olkakaminska

olkakaminska

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 09:04

ja rowniez nie znam nikogo komu udalo by sie schudnac na takich tabletkach. Mysle ze dobra dieta i sport szybciej pomoga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych