Skocz do zawartości

Problemy z zasypianiem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olgaa

Olgaa

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 10:00

Witam, 
Od dwóch tygodni mam duże problemy z zasypianiem, spowodowane jest to stresującym dla mnie momentem, o ile w dzień jest dobrze bo staram się o tym nie myśleć to w nocy zaczyna się tragedia, myślę o tym cały czas i nie mogę  zasnąć. Polecicie mi coś dobrego na sen? Wolałabym jakieś naturalne tabletki :)

#2 majjka

majjka

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 07:47

Powinnaś spróbować zacząć od naturalnych rozwiązań, np. medytacji - bardzo fajna rzecz na takie problemy. Z tego co dostaniesz w aptece najbardziej polecam nervomix sen, szybko pomaga mojej teściowej, która ma problemy z zasypianiem :)

#3 Asiak

Asiak

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 02:36

Jeśli są to chwilowe problemy spowodowane jakimś stresującym momentem w Twoim życiu polecam nervomix sen. Ja mam tak, że szybko po nim zasypiam, a nie mogę spać   kiedy mam jakieś ważne kolokwia albo egzaminy na studiach. Sprawdza się idealnie!

#4 Agaat991

Agaat991

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 01:16

Polecam melatonine. Jest dostępna bez recepty w aptekach i czasami w drogeriach. Biorę ją czasami jak mam więcej stresu godzinę przed snem i zawsze pomaga mi zasnąć, a rano budzę się normalnie :)

#5 Medicus

Medicus

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 12:06

Poradą z medytacją bardzo trafna, wpływa pozytywnie na psychikę. Z suplementów wcześniej wspomniana melatonina jest bardzo popularna. Mi dobrze robi aktywność fizyczna, szczególnie osoby pracujące za biurkiem powinny mieć to na uwadze.

#6 juliam

juliam

Zaawansowany użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 49 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 10:18

Wiecie co ostatnio zauwazyłam? Mam problemy z zasypianiem jak robię sobie w ciągu dnia drzemki Ale drzemki po godzinie 16. Drzemki przed tą godziną nie stanowią dla mnie problemu. Tak wiec jednak proponowałabym zastanowic sie nad spaniem w ciągu dnia bo będziecie mieli spore problemy z zaśnięciem ( jak ja sama)

Poza tym na bezsenność polecam:

ziołowe srodki

ograniczenie oglądania telewizji i przeglądania internetu w telefonie

albo dobrą książkę

Kilka porad jest tutaj

https://rodzinazdrow...y-na-bezsennosc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych