Skocz do zawartości









Okulary progresywne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mille

mille

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 01 grudnia 2020 - 08:33

Czy ktos nosi te okulary? 

 

Czy jestescie z nich zadowoleni? 



#2 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 01 grudnia 2020 - 11:31

Obecnie noszę. Miałam lekkie problemy z przyzwyczajeniem się na początku ale ponoć każdy tak ma. Jestem jednak zadowolona. Okulary są wygodne, nie musze już nosić dwóch par okularów. 

 

Polecam wybrać się do dobrego salonu  w którym optometrysta przebada Ci wzrok. Takie badanie jest dokładniejsze niż badanie u okulisty z uwagi na to, ze optometrysta specjalizuje się konkretnie w badaniach wzroku. 

 

W Aurum maja niezłe promocje.



#3 Zosia79

Zosia79

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 czerwca 2021 - 07:05

 

Obecnie noszę. Miałam lekkie problemy z przyzwyczajeniem się na początku ale ponoć każdy tak ma. Jestem jednak zadowolona. Okulary są wygodne, nie musze już nosić dwóch par okularów. 

 

Polecam wybrać się do dobrego salonu  w którym optometrysta przebada Ci wzrok. Takie badanie jest dokładniejsze niż badanie u okulisty z uwagi na to, ze optometrysta specjalizuje się konkretnie w badaniach wzroku. 

 

W Aurum maja niezłe promocje

Witam a ja mam okulary progresywne od prawie trzech miesięcy i nie bardzo mogę się przyzwyczaić do tego że jak przechodzę czy obracam głowę to ten obraz mi się zamazuje . Nie wiem czy dać sobie jeszcze czas czy jednak zmienić na takie normalne i trudno nosić dwie pary.