Skocz do zawartości









lek na stres


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 yuoi

yuoi

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 listopada 2014 - 01:27

witam :) ostatnio mam problem ze stresem, nie wiedziałem czy zasięgnąć po leki. zdecydoowałem się na lek o nazwie nervomix. co o nim sądzicie ? ja od siebie mogę dodać że stosuję go, działa szybko, jest na bazie ziół, więc można mu zaufać. a wy ?



#2 Yasek

Yasek

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 grudnia 2014 - 01:53

nie wiem jaki nervomix Ci chodzi, jak nervomix control , to tak można mu zaufać , ja biorę go od jakiegoś miesiąca i jest ok



#3 farfalla

farfalla

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 kwietnia 2015 - 09:30

Ja uważam, że lepiej leczyć przyczynę niż objawy.



#4 Gisel

Gisel

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 30 kwietnia 2015 - 09:25

witam :) ostatnio mam problem ze stresem, nie wiedziałem czy zasięgnąć po leki. zdecydoowałem się na lek o nazwie nervomix. co o nim sądzicie ? ja od siebie mogę dodać że stosuję go, działa szybko, jest na bazie ziół, więc można mu zaufać. a wy ?

Hmm byłabym ostrożna ze stwierdzaniem, że jak coś jest na bazie ziół to można temu zaufać;) Zioła też mają działania niepożądane i mogą wchodzić w interakcje z lekami. Taki np. niewinny dziurawiec, który jest w Nervomixie zwiększa wrazliwość skóry na słońce.

 

Nervomix jest na szczęście lekiem, o dobrym składzie.



#5 Pauluse

Pauluse

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 maja 2015 - 10:15

a czy próbował ktoś brać doxepin? 



#6 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 18 stycznia 2018 - 12:41

Z tego co wiem to są to jedynie zioła



#7 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 18 stycznia 2018 - 12:43

hmm



#8 kak

kak

    konto zawieszone

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 19 stycznia 2018 - 05:32

Owszem ale często zdarza sie,ze takie zioła mają dobre działanie na nasz organizm. Ze swojej strony polecam na przykład pić rumianek, który uspokaja i jednocześnie jest dobry dla pracy układu pokarmowego ( oczywiście w określonych ilościach ponieważ nadmiar rumianku również nie jest odpowiedni).

 

Polecam zastanowić się nad suplementacja magnezu. Nie wiem czy słyszeliście, ale od dawna jest widoczna korelacja pomiędzy niewielkim stopniem magnezu w organizmie a stresem. regularne picie kawy sprzyja niedoborowi magnezu i jest to bardzo częste wśród wspólczesnych ludzi. 

http://stresozaradni.pl/coztymstresem