Skocz do zawartości

Jakie leki na potliwość stóp

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kak

kak

konto zawieszone

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 07:53

Mysłę,ze nie ja jeden w Polsce męczę się z tą chorobą. Chciałbym zapytać się jakie leki są skuteczne na tę dolegliwość? Przetestowałem bardzo wiele kosmetyków, leki również.
Nie wiem już co mogłoby okazać się skuteczne.
Może są jeszcze jakieś zabiegi?

#2 piobs

piobs

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 styczeń 2015 - 08:30

Powiem Ci, ze jest to dość popularne. Polecam wybrać się do podologa ( specjalizacja , podolodzy zajmują się zdrowiem oraz pielęgnacją stóp).
Zorientujesz się tam czy problem wynika z innych poważniejszych dolegliwości czy może wystarczą jakieś zabiegi.
Sam chodziłem na zabiegi elektroforezy. Okazały się skuteczniejsze niż jakiekolwiek kosmetyki.

#3 kak

kak

konto zawieszone

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 06:57

Gdzie konkretnie chodziłeś na tan zabieg? Może w Warszawie?
Napisz na czym dokładnie polega oraz ile kosztuje?
Czy można sie pozbyć problemu już za jedną wizytą czy jednak trzeba zapisać się na kilka wizyt?

#4 piobs

piobs

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 09:23

Zanurzasz stopy w wanience, przez krotą przepływa prąd. Do momentu kiedy odczuwasz lekkie mrowienie tak więc to nie boli.
Jest to wykonywane w gabinecie podologicznym na Wyszyńskiego, wykonuje go podolog pani Katarzyna Gaździcka ( tutaj masz do niej numer telefonu: (22) 225-00-20 )> No powiem Ci,że zabieg nie jest taki tani ale z drugiej strony jest to jedyny skuteczny sposób. Jak kupujesz zabiegi w pakiecie to masz taniej.

#5 juliam

juliam

Zaawansowany użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 49 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 08:34

Polecam kilka sposobów:

dokąłdne oczyszczanie

przeprowadzanie peelingu stóp raz na jakiś czas

noszenie odpowiednich butów ( sama na przykłąd unikam noszenia butów, które są wykonane ze szczutnych materiałów, nie przepuszczają wilgoci i przez to nogi mogą nam naprawdę śmierdzieć).

codzienną pielęgnacje kosmetykami

Dobra jest na przykład seria do stóp od Oriflame.  Na stronie Klubu konsultantek jest katalog. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych