Skocz do zawartości









Jak zwiększyć ochotę na seks


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 13 kwietnia 2016 - 07:46

Witam wszystkich. Mam od jakiegoś czasu zmniejszoną ochotę na seks. Widziałam,że reklamuje się w sieci i w reklamach wiele środków mających poprawić ochotę na seks, libido.Mam pytanie do Was.Czy ktoś z Was może stosował jakiś z tych środków? Jakie efekty u siebie widzieliście? Czy jest to rzeczywiście takie skuteczne jak mowią? :)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.



#2 piobs

piobs

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 kwietnia 2016 - 05:26

Cóż takie rzeczy dzieją się czasami. Wiele osób ma słabesze dni. Ważne, aby nie trwały one zbyt długo. Poczytaj sobie o Libido Therapy. Jak sama nazwa wskazuje, odpowiada za zwiększenie libido. Dostępny jest bez recepty. Opakowaniu ma 30 tabletek na każdy dzień po jednej. Pierwsze efekty przychodzą po kilku dniach. Średnio 4-5. Ochota na seks jest znacznie większa. Polepszają się również wszystkie inne rzeczy związane zwiększonym libido.



#3 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 15 kwietnia 2016 - 08:48

Wiem ale u mnie to juz jest od dłuższego czasu. Nie jest to jedynie chwilowy problem ;/ Czytam ale czy to mi pomoże? Bo boję się,że będzie to efekt placebo Poza tym nie doczytałam jednego. Czy środek jest na receptę czy nie? 



#4 piobs

piobs

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 kwietnia 2016 - 04:56

NIe daje żadnego efektu placebo. Zresztą przeczytaj sobie skład. Dostępny jest bez recepty. Można go kupić w aptce (ale w nie każdej jest dostępny), w sieci jest za to taniej i szybciej.



#5 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 10 maja 2016 - 04:34

Zaraz po naszej dyskusji postanowiłam zamówić ten suplement -> libido therapy.. Dotarł na drugi dzień. Zaczęłam go przyjmować i muszę powiedzieć, że jest rzeczywiście lepiej. W sensie odczuwam wyraźną poprawę jeżeli chodzi o libido, moje relacje z facetem i wszystkie pozytywne rzeczy z tego płynące  :) Dzięki ;)





Dodaj odpowiedź