Skocz do zawartości









Jak się odchudzacie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#11 miroslawa

miroslawa

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 kwietnia 2019 - 04:43

Ja sie nie odchudzam i jest mi z tym dobrze.



#12 sombrero

sombrero

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 kwietnia 2019 - 03:55

Zgadzam sie z ta opinia.



#13 mille

mille

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 17 grudnia 2019 - 08:23

Oj sama ostatnio trochę się zapuściłam i przestałam ćwiczyć podczas gdy wcześniej dużo ćwiczyłam. Nie miałam ochoty, nie miałam motywacji i przytyłam 5 kg.

 

Od prawie 2 tygodni zrzuciłam 2 kg:

staram się jeść bardziej dietetycznie

codziennie chodze na długaśne spacery

jak również ćwiczę

 

Postanowiłam nie zapisywać się na siłównie ale kupić sobie zestaw do domu. łatwiej się zmotywować do ćwiczeń, poza tym skompletowanie domowej siłowni nie jest takie drogie. 

 

No i koniecznie kupcie sobie jakieś wygodne ubrania, również do domowych ćwiczen. Wygodne ubranie to znacznie lepszy komfort ćwiczenia. Polecam szczególnie spodnie dresowe z Ombre.



#14 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 27 stycznia 2020 - 01:18

Rownież zdecydowalam sie na kupienie sobie urządzeń do ćwiczenia. Nie robię na razie ćwiczeń siłowych bo nie mam czasu na wczytywanie się w plany treningowe i za bardzo się na tym nie znam. Ale postanowiłam sobie kupić bieżnię w Spokey, postawiłam ją sobie w salonie i codziennie praktycznie na niej biegam . Teraz zimą nie mam ochoty zbytnio na wychodzenie na zewnątrz jak pogoda jest jaka jest tak więc bieżnia taka pozwala mi zachować sprawność. 

 

Latem pewnie wskoczę na rower oraz będę więcej biegała. Jak pogoda jest ładniejsza to od razu ma sie ochotę na intensywniejsze ćwiczenia :)



#15 kate8612

kate8612

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 czerwca 2022 - 09:11

Odkąd zaczęła mi się menopauza redukcja masy ciała towarzyszy mi codziennie. Metabolizm mi umarł, dieta mi się nie zmieniła, a zaczęłam tyć w oczach. Zaczęłam przyjmować tabletki Forte Pharma Xtraslim 700,

przekonał mnie ich skład - cholina i chrom zawsze dają dobre efekty w odchudzaniu, kurkuma też pomaga i do tego jest zdrowa. W kapsułkach są też zawarte glony wakame, a one prócz odchudzania działają ogólnie bardzo prozdrowotnie, więc dodatkowy plus.. W diecie na ten moment ucięłam 200 kcal i zaczęłam chodzić na aerobik, mam nadzieję, że to uchroni mnie przed dalszym tyciem.