Skocz do zawartości









Dziecko u dentysty

dentysta dziecko

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mania

mania

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 maja 2015 - 08:32

Hej, mam pytanko, czy macie jakieś doświadczenia z dentystami dla dzieci na Śląsku? Najbardziej interesowałaby mnie klinika stomatologiczna Bytom, ale może być też inne miasto. Chciałabym bardzo, żeby moje dziecko nei bało się dentysty, dlatego chcę, żeby pierwsze kontakty z dentystą były spokojne i przyjemne. Słyszałam, że nieźli są blueklinik ale jeszcze nie byłam, wolę poznać opinie, zanim nastąpi pierwszy kontakt ze stomatologiem.



#2 ququl

ququl

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 maja 2015 - 06:07

Mogę polecić jedną w Gliwicach, ogólnie na Śląsku są dobrzy dentyści...



#3 AgataA

AgataA

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 lutego 2016 - 05:29

Większość dentystów ma dobre podejście do małych pacjentów. Często mają w gabinecie miśki i zabawki, żeby dziecko się dobrze czuło 



#4 Waldi

Waldi

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 25 sierpnia 2016 - 10:19

Najważniejsze aby dziecko nie czuło bólu podczas leczenia, inaczej nabierze awersji na całe życie



#5 kokoszka

kokoszka

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 czerwca 2017 - 07:52

Podstawa to miły, sympatyczny dentysta! Taki z podejściem do dzieci. No i najważniejsze jest to, aby rodzice nie okazywali strachu ani przejęcia w związku z wizytą u dentysty - bo wtedy dziecko to wyczuwa i zaczyna się stresować razem z rodzicami.



#6 mille

mille

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 13 grudnia 2018 - 07:54

Jestem ze ślaska i na szczęście trafilam do bardzo dobrego dentysty. Kolezanka mi poleciła.Prywatnie oczywiście ale moim zdaniem nie ma co oszczędzać na stomatologu i lepiej jest wybrac sie prywatnie nawet jeśli jest to związane z kosztami. Piszę tutaj o gabinecie stomatologicznym w Gliwicach Arte Clinic  https://arteclinic.pl/stomatologia
 

pełen profesjonalizm

leczenie nie boli

i co najważniejsze mają wspaniałe podejście do małego pacjenta. Potrafią go uspokoic tak,ze maluszek się nie boi.Moja córka nie ma obaw przed wizyta i chętnie idzie pokazać swoje zabki