Skocz do zawartości









Problem z erekcją

erekcja zaburzenia erekcji

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Majki_

Majki_

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 sierpnia 2014 - 07:58

Panowie mam pytanie - jak radzicie sobie z tymi problemami? Nie jestem już najmłodszy i niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z moją myślą, a moja partnerka jest wymagająca i chciałbym stanąć za każdym razem na wysokości zdania. Możecie coś polecić?



#2 65Adam

65Adam

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 sierpnia 2014 - 12:07

Ja od około 3 tygodni, namówiony przez moją lepszą połówkę przyjmuję suplement diety Permen King. Zawiera tylko naturalne składniki, żadnej chemii, co akurat u mnie jest dosyć istotne (problemy z wątrobą). Widzę już poprawę, cała kuracja ma trwać ok 6-8 tygodni, wtedy pewnie będę mądrzejszy.

Generalnie uważam że nie ma co się truć chemią i brać np. niebieskie tabletki, nawet jak ktoś jest zdrowy. Dla mnie (poza oczywiście efektywnością) to był najważniejszy argument.



#3 Jaco

Jaco

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 sierpnia 2014 - 09:26

Ja również postawiłem na naturalne suplementy diety i od ponad dwóch tygodni biore Permen KING. Efekty są już widoczne - poprawiło mi się libido no i praktycznie zawsze staję na wysokości zadania,  bo wcześniej niestety bywało bardzo rożnie..



#4 Ewelina

Ewelina

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 sierpnia 2014 - 08:27

Jak dokładnie dziala ten preparat, coś mi się kojarzy z reklamy w tv, że zawiera żeń-szeń ale to wszystko. To lek na bazie ziół tak?



#5 65Adam

65Adam

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 29 sierpnia 2014 - 08:29

Tak, oprócz wymienionego przez Ciebie żeń-szenia zawiera buzdyganek ziemny i l'argininę. To tak ostatnia substancja odpowiada głównie za wzrost erekcję, a dwa pozostałe składniki wspomagają ogólnie organizm i libido



#6 Ewelina

Ewelina

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 sierpnia 2014 - 08:33

A jak wygląda dostępność tego preparatu? Trzeba zamówić przez internet, czy jest szansa dostać w jakiejś aptece?



#7 65Adam

65Adam

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 29 sierpnia 2014 - 08:36

Jasne, możesz zamówić przez internet, ale żona kupiła go w zwyklej osiedlowej aptece,  a cena powinna być w obu przypadkach porównywalna. Raczej nie ma problemu z dostępem. Tylko pamiętaj żeby kupić wersję- Permen King, za podobną cenę, masz szybciej działający i mocniejszy preparat.



#8 Saritka

Saritka

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 września 2014 - 09:41

Kupisz bez problemu w każdej aptece - ja kupuję mojemu mężowi, bo sam nie wiem dlaczego się wstydzi :) Chociaż to nie powinna być wstydliwa rzecz- no ale niektórzy już tak mają. Za pierwszym razem kupiłam zwykły Permen, ale później miły farmaceuta polecił mi Permen KING - zawiera podwójną dawke largininy i podobno działa szybciej - mąż bierze kinga od tygodnia, więc ciężko jeszcze odnieść się do efektów, ale po zwykłym Permenie były widoczne, to teraz mam nadzieje, też tak będzie :)



#9 65Adam

65Adam

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 09 września 2014 - 02:25

Na pewno, ja widziałem już efekty po niecałych trzech tygodniach. Nie brałem zwykłego Permenu, ale z tego co czytałem efekt przy braniu wersji King jest dużo szybszy.



#10 szkot54

szkot54

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 12 października 2014 - 07:06

jeżeli chodzi o zwykły permen to efekt też jest zadowalający ale doczytałem że permen king prócz tego że jest 'mocniejszy' to dodatkowo zawiera żurawinę. Byłem akurat po przeziębieniu pęcherza więc przeskoczyłem na wersję z żurawiną. Pozdrawiam.