Skocz do zawartości









środek na ukąszenia owadów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 blueberry

blueberry

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 25 maja 2014 - 07:58

Szukam żelu/maści, który ukoi skórę po ugryzeniu komara. Moje dzieci wiecznie borykają się z bąblami i chciałabym im jakoś ulżyć.



#2 Satellite

Satellite

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 29 maja 2014 - 07:00

A jak duże masz dzieci? Stosowałaś już coś dotychczas?



#3 niunia

niunia

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 29 maja 2014 - 08:16

Swietny temat, zwłaszcza ze własnie pojawiaja sie te paskudne owady. Najgorzej jest własnie z dziecmi. Szukam takiego żelu który nie klei sie a przede wszystkim takiego po którym moga dzieci nadal przebywac na slońcu.



#4 blueberry

blueberry

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 30 maja 2014 - 04:01

są w wieku szkolnym-  7 i 9 lat. kupowałam kiedyś jakieś maści i żel, ale nie były skuteczne



#5 Satellite

Satellite

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 03 czerwca 2014 - 07:20

Pora jest niestety odpowiednia.. niestety, bo będziemy musieli się męczyć z atakami owadów. Ja niedawno kupiłam żel, nazywa się MosKill i świetnie łagodzi miejsca podrażnione po ukąszeniu. Dla Twoich dzieci też będzie odpowiedni, bo można używać od trzeciego roku życia.



#6 niunia

niunia

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 04 czerwca 2014 - 07:40

To biegne i kupuje bo jesli jest delikatny dla skóry a i skuteczny to musze dzieciom kupic i bede spokojna.



#7 Satellite

Satellite

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 09 czerwca 2014 - 07:43

Na moje działa bardzo dobrze, mam nadzieję, że się sprawdzi i u Ciebie ;-)



#8 blueberry

blueberry

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 14 czerwca 2014 - 01:54

Pora jest niestety odpowiednia.. niestety, bo będziemy musieli się męczyć z atakami owadów. Ja niedawno kupiłam żel, nazywa się MosKill i świetnie łagodzi miejsca podrażnione po ukąszeniu. Dla Twoich dzieci też będzie odpowiedni, bo można używać od trzeciego roku życia.

dziękuję za podpowiedź. Ostatnio znalazłam go w promocji w super pharm i od razu kupiłam. Stosowałam go już kilkakrotnie-zarówno u siebie jak i u dzieci i faktycznie najpierw delikatnie chłodzi, a potem koi i bąble już tak sie swędzą



#9 Satellite

Satellite

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 16 czerwca 2014 - 06:54

Cieszę się, że mogłam pomóc :-) Polecam to, co sama sprawdziłam. A jaka cena była w przecenie?



#10 blueberry

blueberry

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 17 czerwca 2014 - 03:48

Cieszę się, że mogłam pomóc :-) Polecam to, co sama sprawdziłam. A jaka cena była w przecenie?

hmm wydaje mi się, że około 13zł, ale już dokładnie nie pamiętam