Skocz do zawartości









Zioła i herbaty przy menopauzie


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Petunia

Petunia

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 13 sierpnia 2021 - 07:09

Dziewczyny jakie polecacie skuteczne zioła i herbaty przy menopauzie? 



#2 mille

mille

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 13 sierpnia 2021 - 10:04

Rumianek rewelacja na uczucia gorąca , niepokalanek ,czerwona kończyna, trawa cytrynowa, skrzyp polny,czarny bez super czyści krew jak i pokrzywa ona dodatkowo działa moczopednie ,na limfę i je udrożnienie przytulia właściwa, jeszcze pije bratek, suszone owoce naturalnie tj.malina,pigwa,borówka,jeżyna, poziomka...,morwa biała ma dużo zastosowań,korzeń lukrecji,imbiru,kurkumy...., zielona,ale tylko z dodatkiem maliny ,pigwy,bratka ,yerba mate ,cynamon korzeń,pietruszka,czystek...,często robię mieszam zioła ,owoce suszone i robię na własny użytek..  najlepiej kup sobie tę mieszankę ziołowa. Ma dobrze dobrane składniki.



#3 _Maria_*

_Maria_*
  • Goście

Napisano 24 kwietnia 2022 - 10:25

Ja ziół jako takich nie stosowałam, brałam Promensil Forte (ma w składzie czerwoną koniczynę, która ogólnie zmniejsza objawy menopauzy). Nie chciało mi się bawić w wiele różnych preparatów, więc zdecydowałam się na te tabletki i faktycznie pomogły, przez długi czas walczyłam z nocnymi potami, napadami gorąca i ogromnym zmęczeniem, ale jak przyjmowałam ten suplement regularnie to zaczęłam w końcu normalnie żyć. 





Dodaj odpowiedź