Skocz do zawartości









Wizyta u optyka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 24 listopada 2020 - 12:42

Do dziewczyn które naszą okulary jak wygląda wizyta? Mam się do czegoś naszukowac czy  coś? Długo czekalyscie na  okulary



#2 mille

mille

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 24 listopada 2020 - 01:31

Ja czekałam na każdą parę ok 2 tygodnie. Nigdy nie miałam żadnego problemu i mogłam przyjść nawet z pomalowanymi rzesami. Pierwsze badanie wykonałam u optyka i przez to,że kupiłam tam okulary to badanie było gratis (badanie refraktometrem),a później robiłam u okulisty i miałam szereg różnych badań jak np:odróżnianie kolorów,refraktometr itp i spędziłam 30-40 minut w gabinecie i zapłaciłam 100 zł.Często takie salony naliczają zniżki jak się bierze od nich okulary,ale ja każda parę brałam od zaufanego optyka,więc jak chciałam zamówić okulary to pojechałam do niego z recepta od okulisty i pani porobiła tylko pomiary rozstawu źrenic i poźniej zapłaciłam za całe zamówienie i po jakimś czasie dostałam telefon,że mogę odebrać okulary.

Dobrze jest na pewno pomierzyć sobie okulary w salonie, tak aby dobrać dla siebie odpowiedni kształt ;)  Uważam, ze twarz wyglada ksztaltnie w okularach typu kocie oczy.  https://magazynvip.p...jlepsze-modele/



#3 Gordondielt

Gordondielt

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 kwietnia 2024 - 01:21

..