Skocz do zawartości









Najbardziej lubiana zawartość


#760 Zdrowie oczu

Napisane przez eleonor w 30 maja 2015 - 03:17

Już od dawna mam takie jakby mroczki przed oczami... podobno można na to jakieś witaminy brać. Co polecacie?

 

Przede wszystkim wiecej snu. Konsultacja u okulisty. My na odleglosc za bardzo nie pomozemy, to wyglada na dolegliwosc wewnetrzna, cos z ukladem nerwowym. Krople nie pomogą...


  • Gisel lubi to


#609 Problem z penisem

Napisane przez marekkuc w 11 listopada 2014 - 08:49

zgadzam się ze zdaniem szkota, poza tym permenem, Sytuacja jest najprawdopodobniej spowodowana stresem, poza tym należy skupić się na dobrym odżywianiu (witaminy i minerały), a żadne pigułki nie będą Ci potrzebne. 


  • Yasek lubi to


#5365 III WARSZAWSKIE SEMINARIUM URORADIOONKOLOGII - RAK STERCZA

Napisane przez dwnuczek w 15 maja 2017 - 11:58

Przygotowaliśmy dla Państwa vouchery na darmowy wstęp.

WYYNW8S

E6TEATM

77USEE4

SU5DT1S

B2SASUR


  • Twoje zdrowie lubi to


#2761 Stulejka...?

Napisane przez Takiktos w 31 grudnia 2016 - 05:12

Witam , mam dylemat aktualnie mam 18-ście lat. Nie wiem czy wszytko ze mną okej to jest dosyć spory problem a raczej dylemat . Na końcu penisa mam taka jakby kulkę (napletka ) ale mogę zdjąć całkowicie napletka tylko zostaje ta kulka z tylu takjakby (zsunięta ) wyglada tak samo jak reszta skory .. od kiedy jestem rozumny pamietam ze tak wyglądał . A moze za krótkie/długie więzidełko?
  • Takiktos lubi to


#2687 penis nie rosnie

Napisane przez zzkr w 19 września 2016 - 12:30

Penis jak każdy mięsień - może być ćwiczony. Są różne ćwiczenia wpływające na jego powiększenie. Nie będę teraz tego rozwijała, bo takich prodaników jest całkiem dużo.

Dobry jest również penilarge - który działa tak, że wpływa na powiększenie objętości ciał jamistych. A co za tym idzie w ciągu 3 miesięcznej kuracji, można w ten sposób zwiększyć członka o około 3 do 5 cm.


  • piobs lubi to


#2629 penis nie rosnie

Napisane przez Medicus w 21 sierpnia 2016 - 09:13

Zapewne problemy z hormonami lub jakaś wada wrodzona, ale to już musi obejrzeć lekarz. Badania powinny postawić jasno sprawę co do przyczyny.


  • piobs lubi to