Skocz do zawartości









Gold Luteina Olimp opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 redakcja

redakcja

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 66 postów

Napisano 26 kwietnia 2015 - 09:13

Gold Luteina to suplement diety odpowiedzialny za dobrą kondycję wzroku. Kwas DHA, który zawarty jest w Gold Luteinie odpowiada za funkcję prawidłowego widzenia i funkcjonowanie narządu wzroku. Luteina, które jest jednym z głównych składników tego suplementu diety odpowiada za widzenie centralne i ostrość wzroku. Cynk wraz z witaminą A, przyczynia się do prawidłowego widzenia. W składzie Gold Luteiny możemy wyróżnić także zeaksantynę, diglicynian cynku, octan DL-alfa tokoferylu – witamina E, palmitynian retinylu – witamina A, żelatyna – składnik otoczki. Zalecane jest aby przyjmować jedną tabletkę dziennie w trakcie posiłku.

#2 _Igor_*

_Igor_*
  • Goście

Napisano 27 lipca 2015 - 10:02

Stosuje ten suplement od kilku tygodni i jestem zaskoczony bo naprawdę mi pomógł. Stosowałem kilka innych i nie odczuwałem większej poprawy. Jednak ten suplement pomógł pozbyć mi się zmęczenia oczu

#3 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 15 sierpnia 2015 - 07:32

Takze nie mam zastrzeżeń codo tego suplementu. Od keify stosuje nie odczuwam zmęczenia oczu. Nie zauważyłem żanych skutków ubocznych, a sam suplement jest w dobrej cenie

#4 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 05 października 2015 - 05:26

Gold luteina zawiera dużą ilość potrzebnych składników poprawiających kondycję wzroku. Dla mnie jest jednym z bardziej skutecznych leków jeśli chodzi o pieczenie i suchość oczu, ponieważ stosowałam już wiele innych, a skutki były różne.

#5 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 14 października 2015 - 11:58

polecam tez zrobic morfologię przy stosowaniu leków tak wpływających na zdrowie, ja korzystam z tej stronki: badania-medyczne.pl/category/badania-laboratoryjne-blisko/ i wszystkie wyniki analizuję z nią i mi się sprawdza



#6 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 17 października 2015 - 11:09

no wlasnie ja za wiele nie słyszałam o Gold Luteinie ale teraz się wczytałam w to i szczerze mówiąc chyba zakupie. oczy mnie pieką, dużo siedzę przy kompie..wiec wspomogę sobie wzrok od środka :)