Skocz do zawartości









Ciągłe łapanie infekcji + totalny brak sił z dnia na dzień


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 _Mateusz_*

_Mateusz_*
  • Goście

Napisano 17 czerwca 2022 - 06:10

Witam,
od jakiegoś czasu mam problem z ciągłymi infekcjami i złym samopoczuciem.
Nie wiem czy to wiązać z przebytym COVID-19, ponieważ wcześniej też sporadycznie ale jednak chorowałem.
W lutym przeszedłem covid i średnio co 2/3 tygodnie mam jedną z dwóch sytuacji:

- albo źle się czuje bo łapie jakąś infekcje - tutaj zastosowano broncho-vaxom (jestem po pierwszej 10dniowej dawce, jeszcze 2 x 10), ponieważ wszystkie badania krew, mocz, kał itp są w normie (oprócz kreatyniny, którą mam cały życie podwyższoną)
- albo z dnia na dzień łapie mnie totalny brak sił tj. kładłem się spać w pełni sił, a wstaje totalnie bez sił i kolejne spanie czy to w dzień czy w nocy nie "ładują" mojego organizmu

zaczynam podejrzewać, że moje problemy są natury psychicznej (duże stresu latami za dziecka w domu, rodzice pijący itp), a obecnie dużo stresu w pracy. Jednak nie wiem czy to dobre spostrzeżenie, ponieważ kiedyś przez ok. pół roku praktycznie cały czas bolała mnie głowa i wszyscy wysyłali mnie do psychologów i psychiatrów, a wystarczyło trafić na dobrego neurologa, który przepisał mi Flunarizinum WZF aby moje problemy z bólem głowy się skończyły.

Prośba o poradę, bo dochodzę do wniosku, że mój przypadek jest fatalny i medycyna nie jest wstanie sobie z nim poradzić, albo trafiam na jakiś niekompentetnych lekarzy.





Dodaj odpowiedź