Skocz do zawartości









ApetiBlock tabletki na zmniejszenie apetytu, odchudzanie - opinie, skuteczność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 _ladySea_*

_ladySea_*
  • Goście

Napisano 17 lutego 2015 - 11:11

Zastanawiam się nad zakupem Apetiblock. Może ktoś już stosował i może podzielić się wrażeniami? Rzeczywiście zmniejsza chęć podjadania? ;) Ile kosztuje w Waszych aptekach? Czekam na opinie.

#2 MgrAlice

MgrAlice

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 lutego 2015 - 11:52

Przyznam, że Apetiblock cieszy się dużą popularnością w mojej aptece. Cena oscyluje w granicach 20 zł a w aptekach internetowych można kupić nawet za 10 zł (plus przesyłka oczywiście). Pacjentki chwalą przede wszystkim dobry malinowy smak.

Przeanalizujmy skład

Garcinia Cambogia - ta azjatycka roślina jest ostatnimi czasy bardzo popularna. Zawiera m.in. kwas hydroksycytrynowy który hamuje przekształcanie węglowodanów w tłuszcz najprościej mówiąc. Dodatkowo w mniejszym stopniu wpływa na termogenezę i tym samym przyspiesza spalanie kalorii oraz obniża zły cholesterol. Wszystkie właściwości bardzo ładnie się prezentują, prawda? Problem w tym, że brak poważnych badań potwierdzających skuteczność tej rośliny.

Gymnema Sylvestre - to z kolei bardzo ciekawa pozycja w składzie. Wyciąg z tej rośliny ma właściwości znieczulające kubki smakowe na języku i powoduje zmniejszenie odczuwania słodkiego smaku pożywienia, co wiąże się ze zmniejszonym apetytem na słodycze. Dodatkowo dobrze wpływa na gospodarkę cukrową,szczególnie u cukrzyków. Osobiście bardzo zainteresowała mnie ta roślina już trochę wcześniej i przyznam, że jestem skłonna uwierzyć w jej działanie.

Chrom - o tym preparacie już zapewne czytaliście mnóstwo opinii, jest krótko mówiąc sprawdzonym preparatem ale bez rewelacji. Przyspieszenie spalania tłuszczów oraz regulacja poziomu cukru we krwi ( co również pośrednio wpływa na redukcję tak zwanego "wilczego apetytu" to główne powody dla których sięgamy po chrom.

Podsumowując polecam jako alternatywę przekąsek, nie oczekujcie cudów ale jeśli smaczna malinowa tabletka jest w stanie zastąpić Wam tabliczkę czekolady nie ma nad czym się zastanawiać! nawet cenowo wychodzi lepiej.
Nie polecam kobietom w ciąży.

#3 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 18 lutego 2015 - 08:34

Jestem jak na razie bardzo zadowolona z apetiblock, kupiłam sobie 1 op w osiedlowej aptece za 22 zł (z tego co czytam trochę przepłaciłam ). Są dobre w smaku, być może to placebo ale trochę mniej podjadam.

#4 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 13 marca 2015 - 08:57

Apetiblock kupiłam sobie na spółkę z koleżanką z pracy aby nie kusiło nas podjadać. To nasze odchudzanie to przede wszystkim trening silnej woli ale powiedzmy, że kilka ciastek zastępuje w przerwie - to już coś. Muszę przyznać , że są dobre w smaku i dopóki mi się nie znudzą tak właśnie będę wspomagała swoją silną wolę

#5 m@gr farm.

m@gr farm.

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 marca 2015 - 04:46

Faktycznie patrząc na skład,to preparat ma szansę działać:-) działać poprzez blokowanie smaku słodkiego Mija chętka na podjadanie. Ale forma tabletek - Musujące tabletki do ssania - trochę mnie zniechęca;-) Trochę przekombinowane. Ale faktycznie cieszy się sporym zainteresowaniem.

#6 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 04 kwietnia 2015 - 05:14

Ja jakoś nie mogę dłużej stosować apetiblock ...po skonsumowaniu odczuwam taki dziwny posmak, jakby zgaga? Tez tak macie?

#7 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 06 kwietnia 2015 - 11:28

Ostatnio nawet rozmawiałyśmy z koleżankami które również poszły za aktualnym trendem i kupiły apetiblock o niezbyt przyjemnym odczuciu po zastosowaniu większej ilości tych tabletek. To coś jak refluks, jedna nawet wspomniała że pojawiły się wzdęcia. Niby nie są to jakieś poważne skutki uboczne ale mogą nam wystarczająco obrzydzić odchudzanie. Według mnie tego typu tabletki nie powinny mieć żadnego smaku.

#8 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 08 kwietnia 2015 - 08:43

Ten ApetiBlock mnie troszkę przeraził, bo zawsze słodkie kakao było moim ulubionym, a teraz mam do niego wstręt i piję samo naturalne mleko, nie wiem czy to dobrze... Co do chudnięcia narazie efektów nie widać, ale gdy to połączę z bieganiem w siłowni to pewnie coś osiągnę.

#9 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 15 kwietnia 2015 - 11:34

Nie polecam, ważę 125kg i pomyślałem sobie, że kupię i pomoże...
Jednak dla osób bardzo otyłych nie ma lekarstwa na zmniejszenie apetytu.

#10 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 14 września 2015 - 11:03

mhmmm… a ile posiłków dziennie jesz? Czego brakuje w Twojej diecie? Sadze ze trzeba musisz najpierw to przemyśleć i zmienić i dopiero potem wspierać silną wolę przed podjadaniem apetiblockiem :) mnie pomógł ograniczyć chęć na ciastka, ciasteczka:)) sam smakuje jak dobry cukierek, wiec super dla mnie wymiennik;)