Skocz do zawartości









Zabużenia erekcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#11 bedzka

bedzka

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 października 2014 - 08:07

Potwierdzam wypowiedzi poprzedników. Sam używam PERMEN KING i nie dość, że pobudza mnie do działania to przyniósł efekty już po dwóch tygodniach stosowania. Szukałem czegoś odpowiedniego, a permen KING dzięki składnikom aktywnym (w tym L-arganinie) daje radę !

 

Kupiłam permen king mężowi (po 40tce) stosuje już od 4tygodni i faktycznie mnie zaskakuje :) spróbuj i Ty!



#12 marekkuc

marekkuc

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 listopada 2014 - 08:51

dużo lepsze efekty daje zdrowy tryb życia + dieta, a nie tabletki. No ale co kto lubi :)



#13 Jaco

Jaco

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 listopada 2014 - 05:02

A tabletki mogą nam w tym pomóc, samo liczenie na tabletki to można się rzeczywiście przeliczyć - jak się zacznie zdrowo odżywiać, trochę ruchu i od razu poprawi się ogólna nasza kondycja, a to na pewno wpłynie pozytywnie na te sprawy :) No a tableteczki mogą nam dodatkowo w tym pomóc - według mnie najlepsze są takie co działaja długofalowo i z naturlanym składem typu Permen king. 



#14 szkot54

szkot54

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 17 grudnia 2014 - 04:23

wiadomo że trzeba się ruszać :P bez tego sukcesu nie będzie bo w zdrowym ciele zdrowy duch. Ja obecnie mam przerwę w braniu permenu bo na razie nie mam już problemów ale za jakiś czas na pewno zacznę brać znowu żeby przypadkiem problemy nie wrociły.