Skocz do zawartości









Słabo mi, słabo mi!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 milenkas22

milenkas22

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 16 kwietnia 2014 - 01:24

Nie wiem, czy to ma związek z sercem, jeżeli źle umieszczam pytanie proszę o przeniesienie. Często w kościele, gdy przyjdzie mi stać robi mi się słabo i mam wrażenie, że zaraz zemdleje. Mimo wieku nie wyrosłam z tego, a bywa to bardzo uciążliwe. Co może mi być? Na przestrzeni lat nic się nie zmienia.

#2 weronikakowals

weronikakowals

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 września 2014 - 07:59

Nie wiem, czy to ma związek z sercem, jeżeli źle umieszczam pytanie proszę o przeniesienie. Często w kościele, gdy przyjdzie mi stać robi mi się słabo i mam wrażenie, że zaraz zemdleje. Mimo wieku nie wyrosłam z tego, a bywa to bardzo uciążliwe. Co może mi być? Na przestrzeni lat nic się nie zmienia.


Mi się w Kościele z kolei zawsze chce ziewać :P Lepiej nie chodzić ;)

#3 klaudi86

klaudi86

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 marca 2015 - 03:52

Mama tak samo, w dużym tłumie ludzi coraz częściej robi mi się słabo i niedobrze.. czasami dochodzą krwotoki z nosa...

#4 farmen

farmen

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 marca 2015 - 08:36

wow.. to może warto zrobić jakieś badania? to ciut dziwaczne Oo

#5 koncetrator

koncetrator

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 kwietnia 2015 - 12:58

Może to jakaś fobia społeczna albo cuś? To bardzo dziwne, że tak się dzieję, sądzę jednak, że nie na badania a do psychologa czy psychiatry, bo to raczej właśnie sfera emocjonalna, spychiczna tutaj odgrywa wazną rolę. Zapewne słyszeliście o sile sugestii i efektach typu „placebo”? Coś w tym jest, poczytajcie jeszcze tu: XXX może jakieś znajome symptomy, objawy czy cuś będzie dla was wartościowym skojarzeniem, dla mnie to dziwne no ale cóż :/ szkoda że tak się dzieje…