Skocz do zawartości









Suplement diety Figurin Slim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aminka

Aminka

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 maja 2014 - 07:46

Mam nadzieję, że nie jest to "martwe" forum i otrzymam fachową poradę dotyczącą Figurin Slim. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego suplementu diety. Między innymi, że jest bezpieczny oraz ma w składzie naturalne składniki, które wpływają korzystnie na metabolizm. Podobno jest dedykowany dla kobiet 40 +. Czy ktokolwiek spotkał się wcześniej z tym produktem i może podzielić się swoją opinią?



#2 Inka

Inka

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 czerwca 2014 - 08:55

Ja chętnie pomogę. Warto stosować, bo widać efekty. Oczywiście nie jest to spadek 10 kilogramów, nie ma co wierzyć w cuda. Przy zażywaniu Figurin Slim można liczyć na wysmuklenie ud i bioder, to z pewnością. Jednak trzeba pamiętać o systematyczności. U mnie nie wystąpiły żadne efekty uboczne.



#3 tomeek11

tomeek11

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 grudnia 2014 - 09:53

Ja również pomogę. Prowadzę bloga o tematyce odchudzania i tam możecie znaleźć, miedzy innymi recenzję tegoż specyfiku ;)
menudomowe.pl Zapraszam



#4 Jowita22

Jowita22

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 grudnia 2015 - 05:12

Ja osobiście nie znam nikogo, komu udałoby się schudnąć stosując same suplementy. Zdecydowanie lepiej jest ćwiczyć, żeby zbudować mięśnie, a wtedy odchudzanie będzie o wiele łatwiejsze. Mogę ewentualnie polecić dietę Atkinsa, bo dzięki niej rozstałam się z 17 kg i czuję się wspaniale. :D



#5 olkakaminska

olkakaminska

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 17 grudnia 2015 - 09:04

ja rowniez nie znam nikogo komu udalo by sie schudnac na takich tabletkach. Mysle ze dobra dieta i sport szybciej pomoga



#6 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 04 lutego 2020 - 09:13

czesc dziewczyny, ja rowniesz jestem juz po ruznych dietkach i tak naprawde to zadna nie pomogla :/ tzn z natury to jestem szczupla ale po kazdej ciazy to pszybralo mi sie troszku :( no i zeby to co mi sie pszybralo znowu odrzucic prubowalam co niecos ale powiem wam ze najlepsza dieta jest jesc wszystko prucz weglowodanych tzn zadnych kartofli ryrzu makaronu slodyczy itp bylo na poczatku cieszko ale powiem wam ze schudlam w ciagu pol roku 13 kg :D

 

Chciałabym jeszcze wprowadzić jakies ćwiczenia

 

Co sądzicie o elektrostymulacji?  http://skawina24.com..._krakowie_.html