Skocz do zawartości









Najlepszy lek na odchudzanie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ania

Ania

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 kwietnia 2014 - 09:54

Szukam odpowiedniego leku na odchudzanie. Niestety nie mam zielonego pojęcia jaki lek wybrać. W telewizji, internecie wszędzie atakują nas reklamy środków odchudzających, chcę wybrać odpowiedni.
Za wszelkie rady z góry dziękuje.

#2 Ania

Ania

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 kwietnia 2014 - 09:05

Odkryłem magiczną recepturę zwaną sportem, trochę ruchu Ci nie zaszkodzi przy okazji spadnie kilka kilogramów.
Bieganie nic nie kosztuje bo nie potrzebujesz żadnego sprzętu potrzebny czas i chęci.


Brak mi motywacji i zapału problem wolę rozwiązać odpowiednim suplementem diety.

#3 vitaminkowa

vitaminkowa

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 07 kwietnia 2014 - 08:30

Na rynku dostępne jest mnóstwo preparatów na odchudzanie, mnóstwo również przeróżnych opinii na temat ich skuteczności.
Tak jak napisał kolega, musisz przezwyciężyć własne słabości i znaleźć mobilizację do choćby minimalnej aktywności (30 min. dziennie). Pomyśl, że to nie tylko pozwoli zrzucić Ci zbędne kilogramy, lecz znacząco poprawi kondycję zdrowotną Twojego organizmu.
Kupując suplementy tego typu zwróć uwagę na skład, dobrze by było gdyby zawierał on niżej wymienione składniki, głównie naturalne:
- ekstrakt z zielonej herbaty
- l-karnityna ( najlepsze efekty w połączeniu z aktywnością fizyczną)
- zielona kawa
- chrom

Przykładowe preparaty:
Linea 20+
Asystor Slim
Olimp Therm Line II

Preparaty zawierają dodatkowo często kofeinę i błonnik ale nie należy z tym przesadzać, dlatego lepiej np. wybrać suplement bez kofeiny a jej niedobór uzupełnić małą kawką;)

Nie polecam cudownych specyfików o niewiadomym pochodzeniu, których pełno w internecie,można sobie nimi tylko zaszkodzić!

#4 Ania

Ania

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 kwietnia 2014 - 08:12

Tak jak napisał kolega, musisz przezwyciężyć własne słabości i znaleźć mobilizację do choćby minimalnej aktywności (30 min. dziennie).


Z powodu dużej nadwagi ok.30 kilogramów mam duże kompleksy i pójście na basen czy pobiegać stanowi problem również psychologiczny, ale muszę się w końcu przełamać.

Nie polecam cudownych specyfików o niewiadomym pochodzeniu, których pełno w internecie,można sobie nimi tylko zaszkodzić!


A jaką mam pewność, że polskie specyfiki nie są szkodliwe, tego najbardziej się obawiam! Oglądałam ostatnio program na ten temat i dał mi dużo do myślenia. Warto byłoby posłuchać rady od osoby która zażywała odpowienie leki i może je polecić.

#5 EwelinaP.

EwelinaP.

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 10 kwietnia 2014 - 03:49

Z powodu dużej nadwagi ok.30 kilogramów mam duże kompleksy i pójście na basen czy pobiegać stanowi problem również psychologiczny, ale muszę się w końcu przełamać.

Akurat z tym bieganiem to poradziłabym podejść do tego ostrożnie, bo jeżeli ma się taką nadwagę to bieganie całkiem mocno obciąża stawy. Żeby nie było, że chcemy dobrze, a wyjdzie jak zwykle... Bieganie jest dobre dla osób z niewielką nadwagą. Jeżeli masz 30kg za dużo to zdecydowanie bardziej poleciłabym ten basen (ewentualnie spacery z kijkami, niezbyt obciążające stawy ćwiczenia).

A jaką mam pewność, że polskie specyfiki nie są szkodliwe, tego najbardziej się obawiam! Oglądałam ostatnio program na ten temat i dał mi dużo do myślenia.

Jeżeli oglądałeś program o suplementach to napiszę tak: sama im nie ufam, bo skoro nikt ich nie kontroluje to może być w nich równie dobrze cukier (albo inne dodatki), ale na pewno ufam im bardziej niż specyfikom z Allegro. A to z prostego powodu - mimo iż Inspekcja Farmaceutyczna ich nie kontroluje to kontroluje je chociaż Sanepid. Super-magicznych pigułek z neta nie kontroluje nikt.

#6 siwielec23

siwielec23

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 kwietnia 2014 - 02:20

Ruch, ruch, ruch. Naczytałem się różnych sytuacji, że ludzie umierają po tych specyfikach, lądują w szpitalach, a w najlepszym przypadku tylko źle się czują. Nie ruszaj tych cudownych środków, bo będziesz żałował.

#7 Ania

Ania

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 kwietnia 2014 - 12:52

Ruch, ruch, ruch. Naczytałem się różnych sytuacji, że ludzie umierają po tych specyfikach, lądują w szpitalach, a w najlepszym przypadku tylko źle się czują. Nie ruszaj tych cudownych środków, bo będziesz żałował.

Po pierwsze to jestem kobietom i raczej "będziesz żałowała".
Po drugie dzięki za rady w stylu idź pobiegaj itp. Dobrze wytłumaczyła mi to Ewelina.P i wiem już od czego zacząć, a tytuł wątku brzmi: "Najlepszy lek na odchudzanie." więc w tym aspekcie też chciałabym uzyskać odpowiedź.

#8 andrzejow23

andrzejow23

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 kwietnia 2014 - 02:11

Kolega Ci napisał, że najlepszym lekiem będzie ruch i taka niestety prawda, wiem z własnego doświadczenia.

#9 ilonka

ilonka

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 czerwca 2014 - 07:51

Wypróbuj Figurin Slim. U mnie fajnie podziałał ten suplement diety i widzę efekt utraty wagi. Masz dwa rodzaje tabletek: czerwone i zielone, które bierzesz do dwóch posiłków dziennie (czerwoną w trakcie, zielone po). W składzie mają algi brunatne i opuncję, co uważam za ich dużą zaletę.

#10 majka22

majka22

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 listopada 2014 - 03:34

Wiekszosc suplementów odchudzania jest szkodliwa dla wątroby i zołądka. Najlepszym lekiem jest ruch i odpowiednia zrównowazona dieta.