Skocz do zawartości









Jakie leki na potliwość stóp


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kak

kak

    konto zawieszone

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 24 stycznia 2015 - 07:53

Mysłę,ze nie ja jeden w Polsce męczę się z tą chorobą. Chciałbym zapytać się jakie leki są skuteczne na tę dolegliwość? Przetestowałem bardzo wiele kosmetyków, leki również.
Nie wiem już co mogłoby okazać się skuteczne.
Może są jeszcze jakieś zabiegi?

#2 piobs

piobs

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 stycznia 2015 - 08:30

Powiem Ci, ze jest to dość popularne. Polecam wybrać się do podologa ( specjalizacja , podolodzy zajmują się zdrowiem oraz pielęgnacją stóp).
Zorientujesz się tam czy problem wynika z innych poważniejszych dolegliwości czy może wystarczą jakieś zabiegi.
Sam chodziłem na zabiegi elektroforezy. Okazały się skuteczniejsze niż jakiekolwiek kosmetyki.

#3 kak

kak

    konto zawieszone

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 26 stycznia 2015 - 06:57

Gdzie konkretnie chodziłeś na tan zabieg? Może w Warszawie?
Napisz na czym dokładnie polega oraz ile kosztuje?
Czy można sie pozbyć problemu już za jedną wizytą czy jednak trzeba zapisać się na kilka wizyt?

#4 piobs

piobs

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 stycznia 2015 - 09:23

Zanurzasz stopy w wanience, przez krotą przepływa prąd. Do momentu kiedy odczuwasz lekkie mrowienie tak więc to nie boli.
Jest to wykonywane w gabinecie podologicznym na Wyszyńskiego, wykonuje go podolog pani Katarzyna Gaździcka ( tutaj masz do niej numer telefonu: (22) 225-00-20 )> No powiem Ci,że zabieg nie jest taki tani ale z drugiej strony jest to jedyny skuteczny sposób. Jak kupujesz zabiegi w pakiecie to masz taniej.

#5 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 11 lipca 2018 - 08:34

Polecam kilka sposobów:

dokąłdne oczyszczanie

przeprowadzanie peelingu stóp raz na jakiś czas

noszenie odpowiednich butów ( sama na przykłąd unikam noszenia butów, które są wykonane ze szczutnych materiałów, nie przepuszczają wilgoci i przez to nogi mogą nam naprawdę śmierdzieć).

codzienną pielęgnacje kosmetykami

 

Dobra jest na przykład seria do stóp od Oriflame.  Na stronie Klubu konsultantek jest katalog. 



#6 mille

mille

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 04 czerwca 2019 - 05:54

Polecam na pewno

zmianę skarpetek na te wykonane z naturalnego tworzywa jak bambus czy bawełna, nie poleca tych syntetycznych bo mogą powodować pocenie się stóp no i nieprzyjemnie pachną

dezydoranty do obuwia oraz do stóp

regularną pielęgnację

No i przebadanie się u lekarza bo potliwość może mieć wiele przyczyn

 

No i dobrze jest również zdecydować się w ekstremalnych przypadkach na botoks.  https://artdermaclin...ykiwana-botoksu





Dodaj odpowiedź