Skocz do zawartości









Co na ochronę oczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 karoll

karoll

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 czerwca 2014 - 05:26

Czy są jakieś preparaty, krople, ... (?) szczególnie polecane dla osób, które bardzo dużo czasu spędzają przed komputerem? Czuję że mam zmęczone oczy i chciałbym uniknąć jakiś poważnym problemów w przyszłości. Ze względu na swoją pracę przynajmniej 8 godzin dziennie spędzam przed komputerem.

#2 Twojech

Twojech

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 stycznia 2015 - 01:40

A masz okulary?

#3 m_michalsky

m_michalsky

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 24 września 2016 - 04:36

Polecam specjalne okulary - nie korekcyjne, a przeznaczone dla osób, które siedzą dużo przy komputerze.



#4 Dawid Opolski

Dawid Opolski

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 30 czerwca 2017 - 08:37

Takie okulary niestety wiele nie dają. Osobiście polecałbym okłady ze świetlika, a przede wszystkim odpowiedzią profilaktykę. Należy pamiętać o częstym, aczkolwiek delikatnym mruganiu, spoglądaniu w dal za okno, a także regularnych przerwach w trakcie pracy. Wówczas warto zamknąć oczy i dodatkowo przymknąć je własnymi dłońmi. jest to najlepszy sposób na to, aby pozwolić oczom odpocząć. 



#5 karina99

karina99

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 września 2017 - 08:10

Mnie bardzo pomógł lutezan. Sama spędzam przed komputerem po 8 h dziennie i z każdym dniem czułam, że moje oczy coraz bardziej bolą, są zaczerwienione, łzawią. Ale poszłam wreszcie do apteki i pani poleciła mi własnie ten suplement i rzeczywiscie jest super, czuje, że moje oczy są jakby ochronione, lepiej widzę i juz nie łzawią 
 


#6 Olgaa

Olgaa

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 grudnia 2017 - 07:51

Moim zdaniem warto też wzmocnić oczy od środka, na mnie dobrze działa polecany wcześniej lutezan, warto go brać po to żeby oczy były wzmocnione i nie męczyły się tak szybko. Ja polecam! :)
 


#7 juliam

juliam

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 01 marca 2018 - 07:15

Oj wiem co czujesz. Chyba każda osoba, która pracuje dużo przy komputerze czuje ból oczu. Pomagaja krople.Polecam krople takie jak;

Hyal Drop Multi

Hyabak

Thealoz

Hylo Comod

 

Czasami trzeba przetestować kilka roznych rodzajów, tak aby dopasować je pod siebie. Możesz rownież zapytac się o pomoc farmaceuty. Pomoze Ci wybrac/  Na przykład rodzina zdrowia pl