Skocz do zawartości









Calominal na nadwagę opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 24 maja 2015 - 10:29

@MgrAlice, dzięki za głos rozsądku, bo już się nie da czytać tych reklamowych wpisów o Calominalu. Ja mam to szczęście, że moja mama jest farmaceutką, która sprawdziła dla mnie, co jest w składzie tego wyrobu medycznego. Niestety doszła do tych samych wniosków co Ty. "Po ziarenku chitozy, krzemu i reszty". Gdzieś przeczytałam, że gdybyśmy chcieli, by chitozal zadziałał jak trzeba, to trzeba by chyba ze sto tych tabletek dziennie łykać. Mam tylko nadzieję, że coraz więcej ludzi czyta opinie w Internecie przed zakupami i natkną się na Twoją wypowiedź @MgrAlice! Pozdrawiam i liczę na jak najwięcej uczciwych recenzji ;)

#22 _martini90_*

_martini90_*
  • Goście

Napisano 24 maja 2015 - 11:12

Również zupełnie nie rozumiem tego całego zamieszania z tym Calominalem całym. Przecież skład to jakiś żart, ubogoo! Reklama jakaś śmieszna porażka, ten wkurzający lekarz, chyba dzięki niemu tak wiele mówiło się o tym, takie mam wrażenie ;) Koleżanka też powiedziała mi, że zupełnie zabronione jest stosowanie z antykoncepcja doustną. W moim przypadku całkowita dyskwalifikacja.

#23 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 27 maja 2015 - 05:40

skład składem, substancji aktywnej (chitozanu) jest po prostu mało. raczej nie pomoże w utracie wagi, ale też nie zaszkodzi. ważniejsza jest zupełnie inna kwestia. calominalu nie można przyjmować razem z doustną antykoncepcją. trudno jest się doszukać tej informacji, bo producent zdaje się ją ukrywać, a jest to sprawa bardzo ważna, bo pewnie duża część grupy docelowej calominalu to młode dziewczyny, które przyjmują też doustną antykoncepcję. tak chciałam ostrzec, żeby któraś nie miała potem sporego problemu...

#24 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 27 maja 2015 - 07:27

Mogę powiedzieć jedno, Rzeczywiście Nie wspomoże chudnięcia.. ;) Kupiłem jakiś miesiąc temu, moje rozczarowanie jest tym większe, że nie zrzuciłem stosując bardzo sumiennie nawet 0,5 kg! teraz na widok reklamy przełączam kanał w tv..

#25 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 30 maja 2015 - 01:43

Z mojego zakupu nie jestem zadowolona. Chciałam zrzucić 3/4 kg przed weselem koleżanki, kupiłam miesiąc wcześniej calominal i zaufałam.. Po miesięcznej kuracji, bardzo rzetelnej z mojej strony i przestrzeganiu zasad zdrowego żywienia waga ledwo drgnęła :/ No nic, w przyszłości postawię na ćwiczenia i siłownie a nie będę szła na łatwiznę.

#26 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 30 maja 2015 - 03:59

widocznie nie do końca stosowałaś się do zaleceń w instrukcji użycia calominalu. hahahah gdyby ktoś robił to, co oni wymagają, czyt. przeszedł na niskokaloryczną dietę i uprawiał sport to schudłby i bez tabletek. totalne oszustwo z tymi tabletkami, bo same na pewno nie są w stanie pomóc w zrzucaniu wagi, a przy zaleceniach są tylko dodatkiem, takim placebo :P

#27 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 01 czerwca 2015 - 07:23

Fajnie, że wiedziałam, że nie można tych tabletek łykać z doustną antykoncepcją... Dobrze, że się to u mnie ciążą nie skończyło, bo miałabym spory problem. Mam nadzieję, że inne laski nie wpadły.

#28 _Karo_*

_Karo_*
  • Goście

Napisano 01 czerwca 2015 - 09:02

Jestem z siebie dumna, że przed zakupem poczytałam najpierw w necie i dowiedziałam się dosyć sporo :) Po pierwsze Calominalu nie powinny stosować dziewczyny łykające antykoncepcji doustnej, czyli tak naprawdę bardzo duży procent a ponoć producent jakoś nie chwali się tą informacją... Po drugie skład dość ubogi, mało substancji czynnych = praktycznie zerowe szanse na utratę wagi ;)

#29 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 04 czerwca 2015 - 07:25

Calominal jest mocno przereklamowany, i to dosłownie! Bo reklama leci dosłownie non stop w telewizji, mam ogólnie wrażenie, że producent poszedł nie w dobry skład swojego produktu a w natrętną słabą reklamę. W aptece usłyszałam bardzo dużo negatywnych i zawiedzionych opinii od klientów. (tak, jestem farmaceutką) :)

#30 agata25

agata25

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 04 czerwca 2015 - 12:48

Reklama dźwignią handlu, jak mówią, i to widać na bazie tego produktu. Poza tym, nic nie zastąpi odpowiedniej diety i aktywności fizycznej, czyli ogólnie zdrowego trybu życia.