Skocz do zawartości









Altra na wątrobę opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krestor

Krestor

    Newbie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 kwietnia 2015 - 07:53

Altra

Działanie:
ochronne na wątrobę
zmniejszenie gromadzenia się tłuszczów w wątrobie
korzystny wpływ na pęcherzyk żółciowy i jego funkcje
oczyszczanie z toksyn

Skład:
Fosfolipidy sojowe
Wyciąg z korzenia ostryżu długiego
Wyciąg z ziela karczocha
Chlorella
Wyciąg z ziela Brahmi
Wyciąg z liści Andrographis paniculata
Wyciąg z nasion ostropestu plamistego

#2 _marcin_78_*

_marcin_78_*
  • Goście

Napisano 07 kwietnia 2015 - 11:36

Mojej starszej mamie szukałem wiele leków, które miały służyć likwidowaniu gromadzenia się tłuszczów w wątrobie. Spisała się tylko Altra, która kosztowało nie dużo, bo ok. 30 zł za 60 kapsułek. Altra jest naprawdę warta uwagi, pozdrawiam.

#3 buspiron

buspiron

    Zaawansowany użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 07 kwietnia 2015 - 12:16

Moim zdaniem kolejny suplement z serii ciekawy skład zero udowodnionego działania. Składniki owszem mają potwierdzone działanie ale nie w tym konkretnym preparacie w tych dawkach!

Przykład:
Istnieje świetny lek na wątrobę (lek nie suplement) o nazwie Essentiale forte,który zawiera fosfolipidy z nasion soi w dawce 300mg/kapsułka o udowodnionym i potwierdzonym działaniu tej substancji czynnej w dawce 6 kapsułek dziennie!

Czyli aby zadziałał producent sugeruje nam zażycie 1800mg fosfolipidów z nasion soi bo w takich warunkach stosowania udowodnił on działanie!


W preparacie Altra mamy 200mg fosfolipidów w 1 kapsułce plus wiele innych dodatkowych składników w różnych dawkach. Aby zadziałały fosfolipidy należałoby przyjmować 9 kapsułek dziennie! Preparat w ogóle nie jest przystosowany do zażywania go w takiej ilości. Sugerowana dawka to 1-2 kapsułki dziennie czyli placebo/homeopatia ... sam już nie wiem jak nazwać to zjawisko.

Szkoda pieniędzy!

#4 _Gość_*

_Gość_*
  • Goście

Napisano 19 kwietnia 2015 - 08:12

Po chemioterapii wzmacnia i regeneruje wątrobę. Jeśli ktoś stale cierpi na problemy z wątroba to jest to dobre rozwiązanie pomimo wielu negatywnych opinii.

#5 _jeremy_*

_jeremy_*
  • Goście

Napisano 11 lipca 2015 - 10:43

jestem w średnim wieku i biorę altrę regularnie od miesiąca, czuje się lepiej, nie kłuje mnie w boku, nawet jak zjem cos czego nie powinienem, cenowo tez przystępnie, ale przede wszystkim na mnie działa, naprawdę można polecić, nie trzeba brac sześciu tabletek, ja biorę jedną, dwie jak nie zapomne